Logowanie
login: hasło:
Nie masz konta?
Zarejestruj się!
Lista e-mail
Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o naszym klubie, wpisz się na listę:

Twój e-mail:
Powiadamiacz
Powiadom znajomego o Klubie!

Podaj e-mail:Pobierz tutaj nasz baner


medalik_rewers

Z kart historii Klubu Miłośników Jogurtu

            Historia naszego klubu sięga obozu wędrownego w Beskidzie Śląskim 16 – 23. sierpnia 2001 roku. Wtedy to jeszcze niedoszli działacze naszego klubu czuli dziwną, duchową potrzebę zaspokajania pragnienia i głodu poprzez spożywanie tego, co najlepiej spełnia te wymagania czyli Jogurtu.

            Inicjatorami powstania Klubu Miłośników Jogurtu byli: Marcin Porada i Tomasz Tomczyk, zaś pierwszymi członkami, którzy poparli w/w inicjatywę byli: Paweł Setlak i Grzegorz Kaczor, który początkowo wykazywał przynależność do Klubu Nabiałowców (a dokładniej do Partii Prominentów Maślanki). Działalność klubu w tym składzie rozpoczęła się w miejscowości Szczyrk i ujawniła się w lokalnym sklepie spożywczym poprzez całkowite opróżnienie półki z jogurtami firmy ‘Zott’.

            Bardzo duży wpływ na kształtowanie naszej organizacji miał Klub Zozolów (z Jackiem Paselą na czele - znaną szychą seminaryjną).

            Ważnym momentem w działalności naszego Klubu był fakt ustanowienia hymnu naszej organizacji i stał się nim utwór pt.: „Jak dobrze być poziomką”. Geneza tego wydarzenia wiąże się z pobytem na górze Czantoria i urzekającymi widokami, oraz perspektywą konsumpcji tego co najlepsze czyli Jogurtu! Nasza szara, codzienna działalność opierała się na spożywaniu tego co smaczne, czyli Jogurtu, oraz na wymianie doświadczeń w swoim środowisku.

             Zasięg ideologiczny organizacji rósł tak, że obecnie dorobiliśmy się wielu sympatyków i członków takich jak: Damian Czubik czy Michał Oberc, którzy wyróżniają się szczególną aktywnością zarówno propagandową jak i ‘praktyczną’.

Copy right reserved by KMJ®©

Pobierz Firefoksa!
KMJ - Klub Miłośników Jogurtu - Copyright © 2007 realizacja: yogi & rk