Logowanie
login: hasło:
Nie masz konta?
Zarejestruj się!
Lista e-mail
Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o naszym klubie, wpisz się na listę:

Twój e-mail:
Powiadamiacz
Powiadom znajomego o Klubie!

Podaj e-mail:Pobierz tutaj nasz baner


medalik_rewers

28 XII 2007 - zgrupowanie KMJ

2008-01-04 09:47:50 autor: Yogi

      Pewnego mroźnego, ale jakże uroczego wieczoru, z inicjatywy Marty, Kasi, Bożenki i Gosi (dużo tych inicjatorów…) odbyło się zgrupowanie jogurtowców…

      Około 20 spotkaliśmy się w najbardziej charakterystycznym dla Rzeszowa miejscu. Postaliśmy sobie a następnie udaliśmy się z niezwykle bezowocne jak się okazało poszukiwanie. Chodziliśmy to tu, to tam, od drzwi, do drzwi... Niestety nie chcieli nas w żadnym klubie (tzn. nie było nigdzie miejsca).

      W międzyczasie wykonaliśmy telefon do jakże lubianego przez nas Daniela D., który miał w owym dniu swoje już kolejne z rzędu 25 urodziny. Pech chciał, że owy osobnik pełnił w tym czasie swoją zawodową powinność i nie mógł odebrać telefonu.

    Tak więc szukaliśmy i szukaliśmy wolnego miejsca w okolicach rynku, podczas gdy szukać należało na ulicy Piłsudskiego w Trygonie, gdzie w końcu trafiliśmy za sugestią Marty. Nie byliśmy tam zbyt długo, ponieważ udało się nawiązać kontakt ze wspomnianym już wcześniej Danielem D.

    Za zgodą solenizanta postanowiliśmy udać się w jego skromne progi. Wcześniej jednak, jako porządni jogurtowy poszliśmy zaopatrzyć się w jogurciki oraz paluszki i coś tam jeszcze w ramach prezentu urodzinowego. Przed wejściem wykonaliśmy Kolendę a następnie udaliśmy się „na salony".

     Po odśpiewaniu uroczystego sto lat zaczęliśmy jogurtową imprezę. Nie trwała ona przez cały czas w niezmiennym składzie. Już kilka minut później przybyli sympatycy jogurtów, z którymi jako dobrze wychowani jogurtowcy podzieliliśmy się tym, co mieliśmy najcenniejszego -jogurcikami!

     Impreza niestety chyliła się ku końcowi i musieliśmy udać się do swoich domów.

 

Aga W.

<<< powrót
Pobierz Firefoksa!
KMJ - Klub Miłośników Jogurtu - Copyright © 2007 realizacja: yogi & rk