Logowanie
login: hasło:
Nie masz konta?
Zarejestruj się!
Lista e-mail
Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o naszym klubie, wpisz się na listę:

Twój e-mail:
Powiadamiacz
Powiadom znajomego o Klubie!

Podaj e-mail:Pobierz tutaj nasz baner


medalik_rewers

Impreza urodzinowa - 6 lat KMJ

2007-08-23 15:22:25 autor: Yogi

Dzień 22 sierpnia okazał się szczególny. W tym dniu, bowiem KMJ obchodził swoje szóste urodziny.

     Jak na urodziny przystało odbyło się spotkanie, na którym członkowie i sympatycy KMJ mieli przyjemność delektować się smakiem jogurtu - napoju niczym ambrozja dla mitycznych bogów i władców.

     Przed przystąpieniem do degustacji zaproszeni goście odbyli wędrówkę do sklepu w celu zaopatrzenia się w produkt zawarty w nazwie solenizanta. Ku naszemu zaskoczeniu okazało się ze owy sklep nie spełniał do końca naszych oczekiwań w stosunku, co do wyboru jogurtów, bo tam pierwsze pozycje zajmowały produkty obcego pochodzenia (jak zawsze zresztą).

     Dylemat ów, jak w takiej sytuacji należy postąpić, udać się do innego punktu sprzedaży, czy dokonać wyboru w ubogiej ofercie polskich jogurtów, rozwiał się sam, gdyż ideą KMJ jest przede wszystkim spożywanie wszystkich jogurtów, a szczególnie polskich, a jeżeli ich nie ma dopuszczalne są zagraniczne.

     Następnie niczym pielgrzymi udaliśmy się do miejsca gdzie mogliśmy przy pięknej letniej pogodzie i z dobrymi humorami uczcić ten szczególny dzien. Nie zapomnieliśmy oczywiście o przyszłych pokoleniach Miłośników Jogurtów, uwieczniając ten dzień zdjęciami (poniżej), które choć w niewielkim stopniu pozwolą im wyobrazić sobie klimat „jogurtowych uczt".

     Wszyscy pozostali członkowie i sympatycy, którzy niestety nie mogli z nami świętować łączyli się z nami duchem, których oczywiście pozdrawiamy. Szczególne pozdrowienia dla Werona.

     Pamiętajmy, że JOGURT jest i będzie królem nad wszelkimi innymi napojami!!!

Autor: yogi & sister
 
                             

Foto: Cezar & Yogi

<<< powrót
Pobierz Firefoksa!
KMJ - Klub Miłośników Jogurtu - Copyright © 2007 realizacja: yogi & rk