Logowanie
login: hasło:
Nie masz konta?
Zarejestruj się!
Lista e-mail
Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o naszym klubie, wpisz się na listę:

Twój e-mail:
Powiadamiacz
Powiadom znajomego o Klubie!

Podaj e-mail:Pobierz tutaj nasz baner


medalik_rewers

Premiera nowego layautu

2007-08-12 15:21:35 autor: Yogi

I jest. W końcu doczekaliśmy się nowego wyglądu naszej strony.

Teraz jest w pełni profesjonalna, choć na pewno może coś jeszcze nie działać. Dlatego o wszelkich problemach z użytkowaniem strony proszę informować poprzez e-mail, znajdujący się na stronie.

Strona będzie miała teraz dwa adresy. Ten, co do tej pory, czyli: www.kmj.prv.pl (z reklamami), lub nowy, pod którym nie ma reklam: www.kmj.nvh.pl . Ten drugi adres, jak i miejsce na nowym serwerze zawdzięczamy Rafałowi, który zresztą ulepszył i przeprojektował całą stronę KMJ - wielkie mu dzięki - „Ad maiorem JOGURT gloriam".

Jak na razie prawie wszystko na stronie jest ogólno dostępne (za wyjątkiem strony - „znajomi"), jednak myślę, żeby wprowadzić pewne ograniczenia w oglądaniu niektórych podstron.

Aby mieć w przyszłości pełny dostęp do wszystkich stron, wymagania jest rejestracja. Jak niektórzy wiedzą od jakiegoś czasu, zacząłem prowadzić, podstronę „znajomi", która dedykowana jest moim przyjaciołom i znajomym. Znajdują się tam: ciekawe artykuły z różnych dziedzin, pliki mp3 i inne. Dział ten będzie cały czas rozbudowywany. A ten, kto zapisze się, lub jest zapisany do subskrypcji będzie otrzymywał, co jakiś czas list z informacją o zmianach na stronie.

Zapraszam do zaangażowania się w dyskusje na forum (nowość), w którym nie ma jeszcze zbyt dużo tematów, ale myślę, że z czasem będą się pojawiać jakieś ciekawe propozycje.

Jogurt RULES!!!


<<< powrót
Pobierz Firefoksa!
KMJ - Klub Miłośników Jogurtu - Copyright © 2007 realizacja: yogi & rk